Načítám Akce

SPACE Listeners | Petr Písařík SPACE MAKER

Staňte se SPACE Listeners!
Jaká hudba inspirovala umělce Petra Písaříka při tvorbě pro výstavu SPACE MAKER? Svůj osobní „playlist“ představí návštěvníkům Galerie Rudolfinum během víkendu 3. a 4. listopadu 2018. V každém sálu si během prohlídky budou moci do sluchátek poslechnout určenou skladbu. Galerie Rudolfinum tak hodlá návštěvníkům výstavy SPACE MAKER nabídnout ještě intenzivnější a intimnější zážitek.

 

„Hudba je pro mne neoddělitelnou součástí inspirace a tvorby. Výběr zahrnuje skladby jak klasické, tak moderní a pro mnohé bude možná překvapením,“ říká Petr Písařík, jeden z nejobtížněji zařaditelných českých umělců, označovaný také jako enfante terrible české umělecké scény. Na výstavě představuje malby a trojrozměrné objekty. Výběr skladeb oficiálně zveřejní Galerie Rudolfinum na své webové stránce v sobotu 3. listopadu v 10.00.

 

Zájemci o poslech mohou využít své mobilní telefony s možností připojení na internet (v galerii je k dispozici wifi připojení zdarma) a sluchátka. Zapůjčení sluchátek bude možné i na recepci galerie. Ve výstavních prostorách bude pro SPACE Listeners k dispozici speciální posezení. Výstava Petr Písařík SPACE MAKER je o víkendu otevřena od 10.00 do 18.00.

úterý-neděle 10:00-18:00

Klub Galerie Rudolfinum

Koupit členství

čtvrtek 10:00-20:00

Adresa

Alšovo nábřeží 12
110 00 Praha 1

pondělí zavřeno

Jak k nám?

Mapa a další informace